קידום עסקים בגוגל

בואו נדבר על קידום עסקים בגוגל. כמוני ובדיוק כמוך, אנו כבעלי עסק מבינים טוב מאוד, את החשיבות של חשיפת העסק לכמה שיותר לקוחות. שמי איתמר ואני מנוסה להניע מבקרים לאתרי אינטרנט. ואשמח לקדם את העסק שלך ולחשוף אותו בתוצאות חיפוש בגוגל.

גוגל

קידום אורגני

גוגל

קידום ממומן

מטא

קידום אורגני

מטא

קידום ממומן

קידום עסקים בגוגל

קידום אורגני

קידום עסקים בגוגל - אורגני

הייסייט מתמחה בהפיכת אתרים "רדומים" לאתרים "פעילים" עם מבקרים רבים. הכל באמצעות מחקר, אסטרטגיות וכלים מתקדמים לקידום עסקים בגוגל.

אני יכול לומר לכם בלב מלא, בכדי להצליח בתחום הדיגיטלי. זה חיוני להבין את הכלים שמספקת לנו מנוע החיפוש הבולט ביותר: גוגל. בדייקנות קפדנית, אנ אחבר את האתר שלך ל-Google Console ו-Analytics, ואבנה זרימה חלקה של נתוני האתר שלך לקריאה וזחילה של סיירי גוגל.

אני משלב את כל הכלים המתקדמים והעוצמתיים שקיימים. אבצע אופטימיזציה לכל אלמנט בדף, עמוד, פוסט, קטגוריה ותגית. בנוסף, נבנה מפת אתר ואשלח לגוגל. אכתוב מילות מפתח, כולל אלט, מטא, ותגים בכדי להבטיח שהתוכן שלך יתיישר בצורה מושלמת עם האלגוריתמים המשתנים של Google.

אופטימיזציה אסטרטגית של מילות מפתח היא עמוד השדרה של כל קמפיין SEO מוצלח. אנו עורכים מחקר מילות מפתח מעמיק, בכדי לזהות את המונחים החשובים ביותר לקהל היעד שלך. על ידי שילוב חלק של מילות המפתח בתוכן שלך, אנו מבטיחים שהאתר שלך לא רק ימשוך מבקרים אלא גם ימיר אותם ללקוחות נאמנים.

SEO הוא יותר מסתם מילות מפתח; מדובר ביצירת חוויה דיגיטלית  הוליסטית לאתר שלך. מאופטימיזציה של מהירות האתר עיצוב אתר לנייד ועד ליצירת קישורים נכנסים ויוצאים איכותיים. הייסייט משתמשים בטכנולוגיות שעובדות בכדי להבטיח שהאתר שלך לא רק ידורג גבוה בתוצאות החיפוש אלא יספק חוויה חלקה ומהנה למשתמשים.

דוגמא ל- קידום עסקים בגוגל

לצפייה בתמונה לפני ואחרי בגדול יותר – רעננו שוב את העמוד. 

גוגל אנליטיקס

גוגל קונסול

המנצח לשנת 2024 בקידום אורגני הכי מהיר! שרשרת שם ישראל. ממוקם בדפים ראשונים בתחרות מטורפת!

הכירו: שרשרתשם.ישראל אתר מכירתי, חדש ומהמם. נבנה בספט, 2023. 

1 of 6 End Tour

לאחר 4 חודשים, האתר גורף מעל 1000 מבקרים בחודש, אורגני! טבעי.

2 of 6 End Tour

ב4 חודשים, מעל 50 רכישות ועולה.. החזר השקעה מובטח!

3 of 6 End Tour

מחובר לקונסול לאנליטיקס ויחד עם יוסט פרימיום הקפצנו את האתר לדפים ראשוניים.

4 of 6 End Tour

מתוך 7 מיליון תוצאות חיפוש: שרשרת שם מקום ראשון בתחום! במגוון מילות מפתח גבוהות מאוד. 

5 of 6 End Tour

רוצים גם לבנות אתר ולהתקדם בגוגל במהירות רבה? צור קשר

6 of 6 End Tour

שאלות ותשובות על קידום אורגני

העלות עבור קידום אתרים אורגני בגוגל הייסייט:

 • דף נחיתה: 1499 ש"ח 
 • אתר תדמית עד (10 עמודים): 3999 ש"ח 
 • אתר מכירות ( 5 עמודים - עד 35 מוצרים - 8 קטגוריות): 5999 ש"ח 
 • מעוניינים ביותר קידום אורגני בגוגל? צור קשר

המחירון קידום אתרים אורגני בגוגל, משתנה בהתאם לגורמים כמו

 • גודל האתר שלך.
 • רמת התחרות בענף שלך
 • המטרות הספציפיות של מסע הקידום שלך.

אנו מציעים חבילות SEO מותאמות אישית המותאמות לצרכי העסק שלך. צור קשר לייעוץ חינם ומפורט. ונוכל לדון באסטרטגיה שתתאים לתקציב שלך. ותמקסם את ההחזר על ההשקעה שלך.

כמובן! אנו נרשום מילות מפתח. תעתיקו אותם ותדביקו בגוגל ראו את התוצאות בעצמכן:

נתחיל שכל אתר שעבר קידום אורגני וכותב את שמו מופיע בצורה הכי יפה בגוגל. זה א-ב בקידום, שגולשים מחפשים את שם העסק בגוגל והאתר יופיע במקום ראשון. קל!

כעת נגלול ונצלול לתוך מילות מפתח, יותר תחרויות מאשר כתיבת שם העסק.

לא לשכוח להעתיק את מילות המפתח לבדוק בעצמכם.

 

קידום עסקים בגוגל

אתר: ים קולקשיין. מעל 4000 משתמשים בחודש 

 • מילות מפתח הקשורות ל: "שרשרת עם שם" " שרשרת שם" ועוד.. דף ראשון מתוך  "כ-5,760,000 תוצאות.
 • מילת מפתח: "שרשרת שם זהב" דף ראשון מתוך  "כ-953,000 תוצאות.
 • מילת מפתח: "תכשיטים בסיטונאות" דף ראשון.  כ-146,000 תוצאות

יש עוד המון מילות מפתח גבוהות, שהאתר ים קולקשיין ממוקם בדפים ראשוניים. למשל מחיר הזהב מקום ראשון..

אתר דליתני:

 • מילת מפתח: "עיצוב עלונים" דף ראשון מתוך  כ-1,630,000 תוצאות מקום 1, עמוד 1. 
 • "עיצוב עלון לשבת" דף ראשון מתוך כ-39,600 תוצאות.
 • מילות מפתח: "הוצאה לאור של ספרי קודש" דף ראשון מתוך  "כ-194,000 תוצאות.
 • מילות מפתח: "הוצאה לאור של ספרי קודש בירושלים" דף ראשון מתוך  "כ-123,000 תוצאות

יש עוד מילות מפתח לאתר דליתני במקום ראשון בדף הראשון.

אתר: שווארמה הרצל 42 - מעל 3000 משתמשים בחודש. 

 • מילות מפתח: "שווארמה" "שווארמה אשקלון" -  "שווארמה מומלצת באשקלון" 
 • זה אתר שעבר קידום אורגני אגרסיבי, אהוב ע"י גוגל. קידום ברמה הגבוה ביותר. כל מילות המפתח הקיימות לשווארמה בהרחבה לכל הארץ "הרצל 42" מופיע בדפים ראשונים. ואם נרד למיקרו, כל מי שמחפש שווארמה, בכל מילת חיפוש באשקלון (מיקום המסעדה) מוצא את "הרצל 42" 

יש עוד המון מילות מפתח גבוהות שהרצל 42 ממוקם בהם.

הייסייט בניית אתרים: 

 • "בונה אתרים באשקלון"  כ-199,000 תוצאות חיפוש, :בניית אתרים באשקלון" "קידום אתרים באשקלון" וכל מילה שקשורה אליהם, דף ראשון מקום ראשון. 
 • "בניית אתרי אינטרנט" כ-392,000 תוצאות חיפוש, מקום ראשון עמוד ראשון. 
 • "בונה אתרים פרילנסר" כ-96,100 תוצאות דף ראשון או שני..
 • "בונה אתרים" כ-717,000 תוצאות חיפוש. עמוד ראשון שני..

אלו חלק קטן מהאתרים שאנו מקדמים בגוגל. יש המון אתרי אינטרנט שביצענו עבורם קידום אורגני שלא כתבנו. למשל אתר דרים סייל המציע "קורס סקיפרים באשקלון" מופיע מקום ראשון.

למשל "שווארמה על הים" שנהנית מחשיפה ענקית בגוגל עם מאות משתמשים בחודש וים לידים. 

כנ"ל גם אתר "אדוולי" שלפי דברי בעלת הבית, מתחילת הפרויקט זוכה לעלייה בשיחות טלפון וסגירת הפעלות ולידים. 

בנוסף, אתר "שרשרת שם ישראל" שמתחילת הפרויקט, האתר נבנה מליבתו עם SEO ולאחר 3 חודשים מוכר אונליין. ועולה כמו בלון הליום עבר המקום הראשון במילות מפתח גבוהות ותחרותיות. 

טרפת הפקות עם מעל 100 עמודים המופיע במקום ראשון במקוון מילות מפתח, אתר חזק עם אלפי משתמשים.

חוות הדגים שמופיעה במקום ראשון שכותבים "חנות דגים באשקלון".

הוספיטה פריים, דינה לוץ, המאסטרים לאירועים ועוד מגוון של אתרים.

הייסייט בעל תיק עבודות רחב, עם שקיפות מלאה, ותוצאות מוכחות בשטח. כל אתר ששילם על קידום אורגני קיבל תוצאות ולידים לאחר מספר חודשים של עבודה. סמכו עלינו שכך יקרה גם אצלך. צור קשר לקידום אורגני לאתר שלך 

קידום אתרים אורגני בגוגל,זה תהליך אופטימיזציה להאתר שלך לדירוג גבוה יותר בתוצאות מנועי החיפוש מבלי להשתמש בפרסום פר קליק, ממומן. קידום אורגני חיוני מאוד, מכיוון שדירוג גבוה יותר בגוגל, פירושו הגברת הנראות, האמינות והתנועה. שבסופו של דבר מובילים ליותר לקוחות פוטנציאליים.

חיבור האתר שלך ל-Google Console ו-Analytics מספק תובנות חשובות לגבי האופן שבו משתמשים מקיימים אינטראקציה עם האתר שלך. זה עוזר במעקב אחר ביצועים, זיהוי עמודים ופוסטים לשיפור, ועוד המון כלים. מה מבטיח שהאתר שלך עומד בפרמטרים וההנחיות של Google. ומשפר את הדירוג הכולל של האתר שלך במנוע החיפוש.

הייסייט משתמשים בכלים שלא נוכל לפרט כאן, כלים וטכנולוגיות לקידום אתרים רבי עוצמה בדגש על וורדפרס למשל:

 • אופטימיזציה של אלמנטים בעמודים, פוסטים, קאגוריות, מוצרים תגיות ועוד..
 • כלי ליצירת מפות אתר מתקדמות
 • מטא תגיות. עבור משתמשי וורדפרס.

ברשותנו, המון כלים חיוניים המשפרים את ביצועי האתר שלך לתוצאות בדפים הראשוניים.

הייסייט יערכו ויחקרו את תחום העסק. נבצע מחקר מילות מפתח על ידי ניתוח מגמות בתעשייה, אסטרטגיות של מתחרים שלך ושימוש בכלים מיוחדים. זיהוי מילות מפתח רלוונטיות הוא חיוני מכיוון שהוא עוזר לאתר שלך להופיע בתוצאות החיפוש כאשר משתמשים מחפשים מוצרים או שירותים דומים לשלך.

 • אתגרים כוללים להישאר מעודכן בשינויי אלגוריתם.
 • תחרות על מילות מפתח בעלות דירוג גבוה.
 • טיפול בבעיות טכניות.

הייסייט-בנייה וקידום אתרים, מתמחים ומנוסים בהתגברות על האתגרים הללו. באמצעות פתרונות מותאמים להצלחת SEO.

תענוגות! תחילת העבודה היא פשוטה, צור קשר בכדי לדון ביעדים העסקיים שלך ואפיון העסק. משם, נעצב אסטרטגיית SEO מותאמת אישית לצרכים שלך, ונבטיח שהאתר שלך יתעלה מעל המתחרים וישיג הצלחה ארוכת טווח. 

קידום ממומן בגוגל

להייסייט יש את המפתחות למיצוי מלוא הפוטנציאל של Google Ads עבור העסק שלך. צוות המומחים שלנו יכול לקחת את הנוכחות הדיגיטלית שלך לגבהים חדשים.

אנו מבינים שכל עסק הוא ייחודי. זו הסיבה שהצוות שלנו עובד איתך בשיתוף פעולה הדוק בכדי להגדיר יעדים ברורים, לפני בחירת סוג קמפיין. בין אם אתם מחפשים להגדיל את התנועה לאתר, לייצר לידים או לסלוק אשראי והניב רווחים אונליין. יש לנו את המומחיות כדי לגרום לזה לקרות.

עבור מסעות פרסום למונע החיפוש, מילות מפתח הן הבסיס להצלחה. תן למומחים שלנו לזהות לחלוק ולמנף את מילות המפתח הרלוונטיות ביותר לעסק שלך. עם משתמשים שמחפשים באופן פעיל את המוצרים או השירותים שלך.

הבה נוציא ונמגר את הניחוש מתקציב והצעות מחיר. הייסייט יעזרו לך להגדיר תקציב ריאלי המותאם ליעדים שלך.  נבחר אסטרטגיות שממקסמות את התוצאות, בין אם זה קליקים, המרות או הופעות.

נמדוד הצלחה ודייקנות באמצעות הטמעת מעקב המרות. נשיג תובנות חשובות לגבי פעולות המשתמש באתר שלך. וננצל אסטרטגיות ונתונים לאופטימיזציה מתמשכת של הקמפיין הפרסום שלך.

פייסבוק ואינסטגרם אורגני (טבעי)

מטא אורגני

קידום אורגני בפייסבוק ואינסטגרם

עם מיליוני משתמשים שגוללים בפייסבוק ובאינסטגרם מדי יום. הפלטפורמות הללו מציעות מכרה זהב של הזדמנויות לעסקים, להציג את המוצרים או השירותים שלהם. בנוף המתפתח של המדיה החברתית קידום אורגני ברשתות החברתיות, יכול להיות מושלם עבור עסק שלך.

כל עסק הוא מיוחד ויכול לממש את מלוא הפוטנציאל שלו. צוות הייסייט, מצטיין ביצירת תוכן בעיצוב אישי, המהדהד עם זהות העסק שלך. מפוסטים מרתקים ועד לעיצוב גרפי מושך. אנו נדאג שפרופילי המדיה החברתית שלך, ישקפו אותך ואת העסק שלך.

בניית קהילה סביב העסק שלך חיונית להצלחה מתמשכת. אנו שמים דגש ומתייחסים ברצינות לכל העוקבים, על ידי מעורבות פעילה עם הקהל שלך. אנו מגיבים להודעות ומקיימים שיחות משמעותיות בשם העסק שלך. המטרה שלנו היא להפוך את העוקבים שלך ללקוחות נאמנים ותומכים עבור המותג שלך.

אודות הייסייט
בניית אתרי אינטרנט - הייסייט אסטרונאוט

בשקיפות מלאה, שירותי הניתוח והדיווח שלנו מספקים תובנות לגבי הביצועים של חשבונות המדיה החברתית שלך. זה מאפשר לנו לחדד את האסטרטגיות שלנו, לנצל קמפיינים מוצלחים ולקבל החלטות נבונות ונתונים בכדי לשפר באופן מתמיד את הנוכחות הדיגיטלית שלך בפייסבוק ואינסטגרם.

קח את הצעד הראשון לקראת מיצוי מלוא הפוטנציאל של העסק שלך במדיה החברתית. צור איתנו קשר עוד היום כדי לדון כיצד שירותי הניהול האורגני שלנו יכולים להפוך את פרופילי הפייסבוק והאינסטגרם שלך לכלים רבי עוצמה לצמיחה עסקית. בואו נצא ביחד למסע של הצלחה דיגיטלית!

פייבסוק ואינטסגרם ממומן

מטא ממומן

קידום ממומן בפייסבוק ואינסטגרם

פייסבוק ואינסטגרם מציעים לנו לפרסם את השירותים או את המוצרים שלנו בפלטפורמה שלכם. הייסייט מכירים את מערכת פרסום ולוח הבקרה של חברת מטא השולטת בפייסבוק ואינסטגרם. תנו לנו לעזור לכם לבנות קמפיינים מוצלחים ולהניב רווחים אונליין. 

אחד המאפיינים הבולטים של פרסום בפייסבוק הוא יכולות המיקוד שאין שני לו. בין אם ברצונך להגיע לקבוצת תחומי עניין, דמוגרפיה, מיקום או עניין ספציפיים, פייסבוק מאפשרת לנו להתאים את המודעות לעסק שלך בדיוק מדויק. זה מבטיח שהמודעה שלך מגיעה לאנשים הנכונים בזמן הנכון.

פייסבוק מציעה מגוון פורמטים של מודעות, כולל מודעות תמונה, מודעות וידאו, מודעות קרוסלה ועוד. האפשרויות האלו נותנות לנו את הכח לפרסם בצורה הנכונה עבור העסק שלך. ולמצוא את מה שהכי מהדהד עם הקהל שלך, האפשרויות הן אינסופיות.

גם אני אסטרונאוט קמפיין בניית אתרים הייסייט אתר אינטרנט

מודעות פייסבוק עוסקים בטיפוח מעורבות. עם תכונות כמו הערות, לייקים ושיתופים, הקהל שלך יכול לקיים אינטראקציה פעילה עם התוכן שלך. מעורבות זו לא רק מגבירה את החשיפה שלך,אלא גם יוצרת תחושה של קהילה סביב המותג שלך, ולשם צריך לכוון.

מוכנים לקחת את העסק שלכם לשלב הבא? בואו נצא ביחד למסע של הצלחה דיגיטלית ל- קידום עסקים בגוגל. צור איתנו קשר עוד היום כדי לדון כיצד שירותי הפרסום שלנו בפייסבוק ובאינסטגרם יכולים להניע את המותג שלך לגבהים חדשים. רתום את העוצמה של פרסום במדיה החברתית וצפה בעסק שלך ממריא בתחום הדיגיטלי.

Scroll to Top

ברוכים הבאים להייסייט
בניית אתרים מדהימים שמביאים תוצאות!

שלום לכם! שמי איתמר, ואני פרילנסר מנוסה בתחום בניית אתרים. אני הבעלים של "הייסייט", כאן תוכלו להתרשם ממגוון רחב של שירותי בניית אתרים, עיצוב ופיתוח.

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר מפנקת!

לקבלת טיפים ומבצעים – עקבו אחריי

מוכנים לקחת את העסק שלכם לשלב הבא וליצור אתר אינטרנט בולט? אנא אל תהססו לפנות אליי. אני יותר מאשמח לדון בפרויקט שלך ולתת הצעת מחיר.

052-396-5096